11. 7. 2012

14 days of insanity

Dnes je den číslo šestnáct. Moc tomu nevěřim. Hrozně mi to utíká. Chtěla jsem se původně pochlubit všema fotkama, co jsem si udělala na porovnání, ale teď se najednou nějak stydim. Přece jenom, polonahhý fotky jsem ještě nikdy na net nedávala. Podívejte se tedy na moje záda a rozhodněte se, jestli se udály změny. O
Dig deeper, woe.


4 komentáře:

 1. To je blbé, fotit na porovnání by ses měla vždy ve stejnou dobu, na stejném místě, ve stejné poze a oblečení... ale takhle mužu říct, že změna tam je a velká a krásná, snad se nemýlím a neni to jen těma zvednutýma rukama nebo tak :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vim, vim, tohle jsem udělala kvůli tomu, že chci aby ty ruce byly do budoucna na fotkách vidět, což na prvních fotkách nebyly :) Do příště už jsem poučená. o tom, jetsli to neni těma rukama jsem taky uvažovala a z části asi jo, ale pevnější záda cejtim, tak asi nejen. Doufám.

   Vymazat
 2. Těžko říct, jestli se ti změnily :/ Máš je v jiné poloze. Konečně existuje někdo, kdo se pustil do Insanity taky :))

  OdpovědětVymazat
 3. Porovnat opravdu moc nejde, protože jde o dvě různé fotky. Každopádně ta vpravo je super, moc ti to sluší (ať za už za to může insanity, nebo cokoli jiného:-) Dig deep!

  OdpovědětVymazat

Máte na to názor, ne? Tak sem s ním.